Piotr | Paweł | Rząca

O fizjoterapeucie

Piotr Paweł Rząca - licencjonowany fizjoterapeuta w Krakowie
Numer PWZFz:  14926
Piotr Paweł Rząca
licencjonowany fizjoterapeuta w Krakowie
Numer PWZFz:  14926

Rehabilitacja i terapia manualna w Krakowie.

Specjalizuje się w terapii manualnej, zastępującej tradycyjne kręgarstwo. Jest to metoda która wchodzi w skład fizjoterapii i zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką odwracalnych dysfunkcji narządu ruchu.

Posiadam 25-letnie doświadczenie.

Jej istotą jest korekcja wadliwych ustawień (zablokowań) w stawach kręgosłupa i stawach obwodowych. Zmniejsza to ucisk na struktury nerwowe rdzenia kręgowego i odchodzących od niego nerwów, co uwalnia chorego od bólu.

Metoda opisywana w tym dziale jest całkowicie bezpieczna i poprata licznymi badaniami prowadzącymi na całym świecie!

Zapraszam do zapoznania się z zakładką Rehabilitacja, w której dowiecie się Państwo jak narodziła się jedna z najskuteczniejszych metod rehabilitacji narządu ruchu. Podstrona Rehabilitacja opisuję szybki i bardzo skuteczny sposób na wyeliminowanie wszelkich problemów związanych z kręgosłupem. Najistotniejszą cechą metody, którą stosuję jest praktycznie natychmiastowe wyeliminowanie bólu! Większość pacjentów czuje ulgę już po pierwszym zabiegu! W dziale Terapia manualna, Chiropraktyka i Masaż leczniczy znajdą Państwo opisy poszczególnych zabiegów, jej historię oraz metody.

W zakładce Zabiegi znajdą Państwo wszystkie wykonywane przeze mnie zabiegi w moim gabinecie.

Zachęcam do pozostawienia opinii na temat mojej osoby po wykonanych zabiegach na moim profilu w Google+.