Piotr | Paweł | Rząca

Promocja majowa w gabinecie fizjoterapii

Wychodząc naprzeciw „luzowaniom obostrzeń” zapraszam Państwa do skorzystania z promocji majowej, dzięki której otrzymają Państwo rabat na zabiegi w moim gabinecie.

Wystarczy spełnić dwa warunki:

  1. zadzwonić w miesiącu maju 2021r. pod numer 507 099 231
  2. podać kod promocji:

SUKCES

KOD WAŻNY W OKRESIE 01-31.05.2021

Zabieg nie musi zostać wykorzystany w maju, ale kontakt telefoniczny i rezerwacja muszą odbyć się w maju br.

PAMIĘTAJ: Na wizytę należy przynieść dokumentację medyczną w postaci ZDJĘĆ RTG, REZONANSU MAGNETYCZNEGO, TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ lub USG.

Dyskopatia, przepuklina międzykręgowa, rwa kulszowa, ramienna i udowa, postrzał lumbago, kręgozmyk, ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa i kończyn, skolioza i odwracalne wady postawy, odkręgosłupowe bóle i zawroty głowy, zaburzenia czucia i drętwienia kończyn, stany pourazowe w obrębie kości i stawów, stany pourazowe w obrębie wiązadeł i mięśni, sztywność karku, urazy powypadkowe, czaszkowo-mózgowe, zespół bolesnego barku, zaburzenia stawów kolanowych, biodrowych, krzyżowo-biodrowych, barkowych, zablokowania w stawach kręgosłupa, zablokowanie w stawach obwodowych, zaburzenia czynności powięzi czy zaburzenia równowagi mięśniowej.

Wszystkie te schorzenia leczę.

 

W sekcji O mnie znajdą Państwo potwierdzenie moich kompetencji i kwalifikacji jako licencjonowanego fizjoterapeuty. Zachęcam do pozostawienia opinii na temat mojej osoby po wykonanych zabiegach na moim profilu w Google+. W dziale RehabilitacjaTerapia manualnaChiropraktyka i Masaż leczniczy znajdą Państwo opisy poszczególnych zabiegów, jej historię oraz metody. W zakładce Zabiegi znajdą Państwo wszystkie wykonywane przeze mnie zabiegi w moim gabinecie.